Taekwondo
olimpijskie
Pływanie
Koszykówka
dziewcząt
Piłka ręczna
chłopców

Wspomnienie: Bal Gimnazjalny

Wpis opublikowany dnia 05-07-2017 o godz. 20:15. Opracowanie: Mariola Raszlińska

informacja

W środę 14 czerwca odbył się bal dla uczniów klas trzecich naszych gimnazjów.

Wspomnienie z tego wydarzenia można zobaczyć w GALERII.

Atorką zdjęć jest pani Katarzyna Holak.

 

Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu – Poznań 16-17.06.

Wpis opublikowany dnia 24-06-2017 o godz. 13:27. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

16 i 17 czerwca w Poznaniu na 50 m basenie na Termach Maltańskich, odbyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu. W klasyfikacji Open miejsca na podium wywalczyli:

  • Patryk Winiatowski: 100 dowolny - złoty, 200 dowolny - złoty, 200 zmienny - złoty, 50 dowolny - srebrny
  • Aleksandra Dudek: 50 grzbietowy - złoty, 100 grzbietowy - złoty, 400 dowolny - srebrny, 200 grzbietowy - srebrny, 50 klasyczny - brązowy 
  • Kinga Paradowska: 800 dowolny - złoty, 100 motylkowy - złoty, 200 grzbietowy - brązowy
  • Mateusz Tylicki: 50 motylkowy - złoty, 100 motylkowy - srebrny 
  • Weronika Groń: 200 motylkowy – złoty, 400 zmienny - brązowy, 100 motylkowy– brązowy
  • Jakub Muszyński: 400 dowolny - srebrny, 1500 dowolnym - srebrny 
  • Błażej Mikołajczak: 200 dowolny.- brązowy, 200 zmienny - brązowy 
  • Mateusz Wamka: 200 grzbietowy - brązowy

Ponadto Patryk Winiatowski został najlepszym zawodnikiem, który uzyskał najwyższy wynik, będący sumą trzech najlepszych startów wg punktacji wielobojowej, a Aleksandra Dudek w tym podsumowaniu była druga.

Trenerzy pływaków: Daniel Grzyb, Bartosz Ronkiewicz, Robert Strzałka, Leszek Borowicz, Sławomir Gawinecki.

Gratulujemy!

Zdjęcia autorstwa pani Katarzyny Holak do obejrzenia w GALERII.

 

  

Taekwondo 5 medali w Białymstoku

Wpis opublikowany dnia 19-06-2017 o godz. 21:50. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

Udany występ zawodniczek MUKS Piętnastka podczas Pucharu Polski i Huzar Taekwondo Festival 17.06.2017

  • Paulina Żakowska złoto (absolwentka)
  • Marta Kozera złoto (2gimMS)
  • Zuzanna Mrozińska srebro  (2gimMS)
  • Julia Pecyna srebro (2gimMS)
  • Marta Łysiak brąz  (2gimMS)

Na uwagę zasługuje debiut zawodniczek
Sylwii Męclewskiej i Klaudii Koprowskiej (obie z 1LO XX MS).
(foto archiwum P. Żakowska)
Gratulujemy!!!

 

Nabór uzupełniający do SP 44 MS

Wpis opublikowany dnia 11-06-2017 o godz. 11:50. Opracowanie:

informacja

Próby sprawnościowe naboru uzupełniającego do klas sportowych przy Szkole Podstawowej nr 44 Mistrzostwa Sportowego o profilu: pływanie, taekwondo olimpijskie oraz piłka nożna chłopców, odbędą się dnia 22 czerwca 2017 roku.

Zaproszenie dla rodziców klasy pierwszej

Wpis opublikowany dnia 11-06-2017 o godz. 11:49. Opracowanie:

informacja

 


<<    aktualności: 379 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
21
Numerek ważny w piątek
18 sierpnia 2017 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest sobota
19 sierpnia 2017 roku


Imieniny obchodzą:
Bolesław, Ludwik, Emilia, Sykstus, Juliusz, Jan, Sebald , Julian
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
poniedziałek 10:00 – 15:00
wtorek 10:00 – 14:30
środa 11:30 – 16:30
czwartek 9:00 – 13:00
piątek 8:30 – 12:00

mgr Sylwia Lewandowska

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)